| andyas01 a întrebat:

Cum sa fac sa-mi creasca parul repede intr-un scurt timp.

Răspuns Câştigător
| Kimy_8371 a răspuns:

Te sfatuiesc sa folosesti ulei de ricin amestecat cu doua galbenusuri de oua asftel: te ungi cu acest amestec doar la radacina, apoi iti prinzi parul intr-un prosop udat cu apa fierbinte si stai asa trei ore. Apoi te speli bine pe cap. Poti repeta ce am scris mai sus de doua-trei ori pe saptamana. Eu o faceam doar o data/ saptamana si iti garantez ca iti va creste parul destul de repede. A si uleiul de ricin se gaseste la farmacii in sticlute mici. Pune doar jumatate de sticluta in amestec. Succes!
Iti poti procura ulei de racin de la farmacie si costa maxim 5 lei!

1 răspuns:
| JulieAndreeaB a răspuns:

Ulei de ricin.nu o sa creasca spectaculos.dar ajuta.big grin