| Georgiana12r5i a întrebat:

Buna,as vrea sa va intreb ceva:Vreau sa merg pana la Kendra sa cumpar cateva rujuri, un rimel sau... cine stie, si as vrea sa stiu daca ati cumparat ceva si v-a placut.Ce parere aveti despre ele? Va multi mesc mult anticipat.

Răspuns Câştigător
| Trumanblack a răspuns:

Daca au site oficial, cauta pe site si vezi ce ai vrea sa iti cumperi apoi cauta review pe google.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce treaba are ca e Kendra? Pana la urma nu cumperi brandul Kendra, cumperi tot brandurile de la gasesti peste tot Rimmel, Maybelline, L`oreal etc.
Mie-mi plac ca au oferte bune uneori, si de multe ori am gasit produse mai ieftine decat in DM desi era exact acelasi produs.

| Georgiana12r5i explică (pentru Adry05):

Pai noi avem doar Kendra, magazin de cosmetica in oras.Nu pot sa cumper din alta parte pentru ca nu sunt prea bune iar despre Kendra am auzit ca vand licruri de calitate.
Multumesc mult pentru interventie.

| dragodana a răspuns:

Salut! Depinde ce marca vrei pentru ca in Kendra se gasesc mai multe marci. Poti vedea pe site-ul lor ce vrei.Parca era bb-shop.ro.