| BlackAngel94 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un aparat foto si sunt interesata de Samsung ES9. Ce parere aveti? Este bun? Mentionez ca vreau sa raspunda cine a cumparat. FUNDA+VOT MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| mihaela2008 a răspuns:

Da merita, foarte bun, deci recomand

2 răspunsuri:
| John1973 a răspuns:

Da este bunicel http://bit.ly/14GQM2a

| Britney13 a răspuns:

E un aparat cu design nu prea frumos pentru o poza in oglinda. Dar in interior se ascunde o adevarata extraordinara tehnologie. and vine vorba de luminozitate, este sclipitoare.
Cand am proiectat Samsung ES9 pentru a fi stralucitoare, am urmarit ambele sensuri ale cuvantului. Este si inteligenta si luminoasa. Camera foto este dotata cu un ecran LCD de 2, 4" pentru un contrast imbunatatit si pentru o reproducere cromatica extinsa, fapt care va permite sa va bucurati de o imagine mai ampla si mai clara. Iar ecranul LCD cu luminozitate inteligenta detecteaza automat iluminarea scenei si regleaza luminozitatea ecranului LCD pentru o vizualizare optima a imaginii.
Camera foto va iubeste.
Datorita sistemului Portret perfect al camerei foto ES9, portretele sunt intotdeauna reusite. Bineinteles ca elimina efectul de ochi rosii, dar aceasta tehnologie de ultima generatie de detectie a fetei identifica chiar si clipitul. Deci puteti fi siguri ca veti avea mereu ochii deschisi si un zambet luminos. in plus, uniformizeaza tonurile tenului, elimina petele de pe fata si cearcanele. si cu diferite setari de nivel, puteti controla gradul de retusare.
AF cu urmarirea obiectului
Obtineti compozitia aceea frumoasa pe care o doriti doar selectand un obiect de pe ecranul camerei foto. Tehnologia AF cu urmarirea obiectului va urmari obiectul si va focaliza. Dvs. nu trebuie decat sa apasati butonul declansatorului.
lbum inteligent
Album inteligent va organizeaza automat fotografiile dupa tip, data, culoare si saptamana, pentru ca dvs. sa puteti gasi fotografia cautata printre cele 2.000 pe care poate le aveti. Cauta pentru dvs. De fapt, poate face chiar si o cautare dupa fata!
Astea sunt cele mai importante lucruri de care cred eu ca trebuie sa tii cont daca vrei sa achizitionezi acest aparat.