| DanaEne12 a întrebat:

as vrea si eu daca este adevarat ca epilarea cu ceara calda deschide parul la culoare, cum si dupa cat timp? Sau parul va creste la fel mereu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am auzit de asa ceva

| NH4OH a răspuns:

De unde ai mai scos-o și pe asta?
Nu e adevărat.

| Adelinaadde0 a răspuns:

Eu din propria mea experiența iti pot spune ca nu contează cu ce te epilezi parul va creste tot timpul la fel indiferent de ce ii faci. Singura metoda este de a scapă de el definitiv iar metoda este epilarea definitiva de care cel mai probabil ai auzit. Aceasta se face la salon sau chiar acasa cu Philips lumea care esre mai putin costisitor decât tratamentul de la salon