| lorenaalexandra a întrebat:

as vrea si eu o parere daca ma puteti ajuta. Am fata ovala si ma intrebam daca mi-ar sta bine cu breton?! ce ziceti?batting eyelashes... big grin

Răspuns Câştigător
| corinusdeplus a răspuns:

Buna,te mai deranjez si eu cu o intrebare:de pe TAZZ poti modifica cumva si culoarea ochiilor? Nu eu am pus intrbarea legata de breton, ci doar am vazut raspuns tau si m-am bagat in seama.Eu una am fost tunsa aproape toate variantele si am avut toate nuantele la par si am ajuns la o concluzie:nu trebuie sa le placa neaparat celorlati ci tie si sa te simti bine in pielea ta pentru ca fiecare are ceva frumos la el/ea.

13 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Citeste articolul asta http://www.beautyrevealed.ro/sfaturi-tunsori-pentru-fata-ovala/
pentru fata ovala este indicat sa iti alegi un breton pe o parte, nu un breton drept
poate iti place http://www.beautyrevealed.ro/......otriveste/

| KirigayaKirito a răspuns:

Intra pe www.taaz.com, incarca o fotografie cu tine, sa ti se vada fata mai bine(zoom mai apropiat) si pune-ti cate frizuri vrei, e super site-ul, astfel poti vedea cum ti-ar sta mai bine. Poti chiar sa iti faci si make-up si altele :-j.E chiar misto!:PBafta!

| corinusdeplus a răspuns (pentru KirigayaKirito):

Ms frumos pentru site, chiar e super!

| KirigayaKirito a răspuns (pentru corinusdeplus):

Cu placerekiss, deci la ce te-ai gandit? Cu breton sau nu?big grin

| KirigayaKirito a răspuns (pentru corinusdeplus):

Da, ai dreptate! Si da poti schimba culoarea ochilorwinking, sunt niste lentile de contact pe acolo! Intra si tu pe site, sunt multe lucruri interesante pe care le poti face!

| corinusdeplus a răspuns (pentru KirigayaKirito):

Buna,te mai deranjez si eu cu o intrebare:de pe TAZZ poti modifica cumva si culoarea ochiilor? Nu eu am pus intrbarea legata de breton, ci doar am vazut raspuns tau si m-am bagat in seama.Eu una am fost tunsa aproape toate variantele si am avut toate nuantele la par si am ajuns la o concluzie:nu trebuie sa le placa neaparat celorlati ci tie si sa te simti bine in pielea ta pentru ca fiecare are ceva frumos la el/ea.

| tenutza a răspuns:

Daca ar fi fost rotunda nu. daca e ovala ar trebui sa iti stea. poti incerca pentru inceput un breton doar intr-o parte si sa vezi ce iese.succeshappy

| Alion a răspuns:

Cu barba sigur ti-ar sta bine, de mustata nu stiu ce sa zic rolling on the floor

| lorenaalexandra explică (pentru Alion):

Ha ha ha ce inteligent esti. nu esti obligat sa rasp la intrebari pe care nu le stii appwinking

| Alion a răspuns (pentru lorenaalexandra):

Scuze nu m-am putut abtine. oricum cel mai bine ar fi sa consulti pe cineva de specialitate (un hair-style-ist ), pentru ca iti poate recomanda cv care poate ti-ar placea mai mult decat bretonul happy bafta!

| aeerda a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine.Si eu am avut breton (am fata rotunda)

| CraZzYSaNNTa a răspuns:

Iti sa bine si fara si cu breton!

| CraZzYSaNNTa a răspuns:

Esti frumoasa nu trebuie sa intrebi asa ceva