| geogi a întrebat:

Buna ce parere aveti cu breton sau fara? persoanelor care au fata mai ovala le sta bine cu breton? puteti sa imi dati si niste poze...ms:*:*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poți orienta de aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Eu am fata ovala, sunt tunsa bob si imi sta destul de bine cu breton, dar nu prea lung.

| crisy_9816 a răspuns:

Http://rumynski-hairstyle.torbax.com/? Coafuri_cu_breton_fotografii:Coafuri_cu_breton_%C5%9Fi_f%C4%83r%C4%83_breton

dupa mine cred ca persoanelor cu fta ovala lear sta bine cu breton dar pe o o parte si filat in nici un caz drept da in fine u sti ce gusturi ai si ce iti plsace si ce fel de stil ai

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Eu zic ca fara... celor cu fata rotunda le sta bine cu breton.la tine nu prea cred.dar ma rog, fa ce stii!big grinkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! EU am fata ovala si mi se pare ca imi sta mai bine cu breton, dar iti dau niste imagini(nu cu mine) :)) ca sa iiti creezi o idee:
http://www.divahair.ro/......miei_tale!

| witewolfwisewolf a răspuns:

Cu bretonu' pan' la ochi!