| Madutiss a întrebat:

As vrea si eu sa ma fac bruneta, dar nu sunt prea sigura ca mi-ar sta bine. mentionez ca acum am o nuanta de castaniu roscat, ochii caprui, forma fetei: ovala, sprancenele saten inchis, iar tenul e mai deschis. voi ce credeti? Astept cat mai multe sfaturi :*, app dau si fundita big grin

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Tu esti cea din poza de la avatar nu? Sincer nu ti-ar sta deloc bine cu parul brunet, dar ti-ar sta bine o nuanta de saten inchis si poti sa-ti faci suvite negre daca tot vrei ceva cu negruwinking

2 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ramai asa, nu te vopsi bruneta!

| madducu a răspuns:

Mai bine ti-ar sta cu suvite blonde sau un saten ciocolatiuhappyDar nu brunet, nu fa prostia asta:*