| puky_2940 a întrebat:

mi-am cumparat si eu ulei de ricin sa imi creasca parul mai repede, dar nu stiu sa il folosesc imi spuneti va roog cum trebuie sa fac, cat trebuie sa il las sa actioneze, de cate ori pe saptamana. dau fundabig grin... Apropo uleiul de ricin iti indreapta si parul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai pentru cewinking.

10 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

De la farmacie ti-ai luat? Cu cat?

| T30D0RA a răspuns:

Aha fain... si cat contine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze 30 minute-1 ora, dupa care spala-te cu sampon de doua ori(sa nu ramana uleiul in par). Repeta tratamentul de doua ori pe saptamana. Uleiul de ricin ajuta la cresterea parului, dar nu il indreapta, parul tau va fi exact ca si pana acum din punctul asta de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici-o importanta momentul zilei, oricand ai timpwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pitică uriașă, la farmacii exista si posibilitatea sa nu gasesti, dar la plafar are sigur.Costa in jur de 3 lei sticluta de 25 ml. Puky, nu e obligatoriu sa pui si galbenus, la masca cu ulei de ricin pentru cresterea parului, e suficient doar uleiul de ricin. Pui ulei de ricin in palma(cam cat consideri tu ca ar fi ok si mai completezi mai tarziu daca e cazul), intinzi la radacinile parului(parul trebuie sa fie uscat)si masezi putin(faci asta pana cand a ajuns uleiul pe tot scalpul)dupa care-l lasi sa actioneze 30minute-1ora, dupa care te speli pe cap cu sampon de doua ori(te speli o data, te clatesti bine si dupa aceea mai faci lucrul acesta o data).

| puky_2940 explică:

Dar.cand trebuie sa fac, seara...sau cand am eu timp?

| puky_2940 explică:

2 lei si 50 de bani happy

| puky_2940 explică:

Dar cate lingurite de ulei sa pun si un galbenus.la torn in cap? pe parul uscat sau dupa ce fac dus pe parul ud?

| puky_2940 explică:

Mersi Katya :*

| puky_2940 explică:

Mi-am pus prosopul in cap dupa ce am m-am dathappy