| Ella27 a întrebat:

as vrea si eu un sampon care macar sa onduleze parul, parintii mei nu ma mai lasa sa folosesc placa pentru ca spun ca o sa raman cheala laughing Va rogg mult, funda :*

6 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Ca si produs cosmetic poti folosi spray-ul pe baza de sare si obtii bucle de plaja, in tendinte in 2014. Daca vrei alt fel de bucle (FARA CALDURA) http://fucsia.ro/cum-sa-obtii-bucle-fara-caldura-cinci-metode-creative/

| Ella27 explică (pentru capricc):

Am uitat sa mentionez ca eu am parul super cret si ca nu as mai vrea sa fie chiar asa, sa fie macar ondulat

| Iulianavaintreaba a răspuns:

Iti folosesti samponul normal >>> usuci putin parul, dar sa fie inca umed >>> il impletesti >>> astepti cat crezi tu ca e nevoie ( depinde de cat de mult vrei sa iti reziste buclele) laughing
( asa isi face o prietena de a mea bucle, la mine nu mai merge, eu am deja parul cret ) P.S: sper ca te-am ajutatwinking

| emimari111 a răspuns (pentru Iulianavaintreaba):

Se creponeaza nu se onduleaza!

| Iulianavaintreaba a răspuns (pentru emimari111):

Daca il impletesti in cozi mai largi... vor iesi bucle niste bucle dragute

| emimari111 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti ondulezi parul cu bigudiuri. Toate metodele de ondulat parul si altele le gasesti pe eva.ro! Te rog da-mi sunda!