| iLov3pitik1 a întrebat:

Ce produse ar trebui sa folosesc ca parul sa nu m-i se mai onduleze la varfuri? Fara placa de par.

Răspuns Câştigător
| SunnyDaysblooKitten a răspuns:

Sunt unele sampoane care ajuta la mentinerea parului drept cum ar fi de la Garniere Fructis. Intreaba vanzatorul de ele. Ar trebui sa stie. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu.

2 răspunsuri:
| Rumi a răspuns:

De ce vrei sa ti-l indrepti? Multe fete si-ar dori sa aiba parul ondulat natural. Eu zic sa te mai gandesti daca sa ti-l mai indrepti sau nu.

| didicriss a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci...