| KimY a întrebat:

As vrea un nou look, dar nu stiu ce mi s-ar potrivi, am parul mai lung si nu vreau sa scurt prea mult din el!
Uitati o poza cu mine: http://photos1.hi5.com/0118/042/480/QPrzQK042480-02.jpg (in poza asta aveam parul cret)
Tu ce crezi ca mi s-ar potrivi?
Poti sa imi dai un link? Dau fundita!;)

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Sterge'ti ". (in" din link si veti vedea poza. Din cate vad eu ti s'ar potrivi un bob drept asimetric. Adica sa ai parul drept. Du'i o poza cu Rihanna si zi'i sa-ti faca asa. Iti va sta bestial!

| Xonia a răspuns:

Nu merge sa vad poza
Sorry!

| candycarrie a răspuns:

Ce frumoasa estibig grin lasa'l asa, eventual fileaza'l un picbatting eyelashes

| missouri a răspuns:

Pai. o sugestie ar fi asta.
Iti sta bine cu parul lung deci o tunsoare scurta, ar fi o schimbare de look brusca.Am patit-o si eu.winkingAveam parul lung si, avand o problema dermatologica a caderii parului, mi s-a sugerat sa-l tund mai scurt.Nu l-am tuns bob pentru. ca nu as fi acceptat NEVER asta! Incearca sa il tii drept pentru. ca iti sta mai bine( nu ca ti-ar sta urat cu el ondulat ). Tunde-l mai scurt la spate si mai lung in fata.winking Iti avantajeaza fizionomia.winking NU UITA! PAR DREPT!winking

| KimY explică:

Lasati ca o sa pun din nou intrebarea! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar eu nu pot vedea pozasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poza este UNavailable!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa vedeti poza dati click aici... (a pus din greseala in continuare ceva)
http://photos1.hi5.com/0118/042/480/QPrzQK042480-02.jpg

| Krystynaklaudia a răspuns:

Imi pare rau dar pune alta poza ca asta nu merge