| KimY a întrebat:

As vrea un nou look, dar nu stiu ce mi s-ar potrivi, am parul mai lung si nu vreau sa scurt prea mult din el!
Uitati o poza cu mine:http://photos1.hi5.com/0118/042/480/QPrzQK042480-02.jpg
In poza aveam parul cret!
Ce mi s-ar potrivi?
Puteti sa imi dati un link?

7 răspunsuri:
| psycho_5607 a răspuns:

Ai un par superb. straight face
Nu-l tunde...cauta niste coafuri faine.
Ti-ar sta bine cu un coc neglijent.
Ai fost foarte cool.
fundita. blushing

| AcI a răspuns:

Radete in cap I don't want to see rolling on the floor

| Roberta00 a răspuns:

Eventual fa-ti breton drept, pe o parte sau si dela si dela se poate eu asa l-am avut. Dar nu te tunde pentru ca o sa iti para rau dupa aia.
fundita?blushingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frezat in scari si intins sau ondulat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, internetul nu este l0cul potrivit in care sa cauti 0 tuns0are. De ce? Pentru ca pe internet vedem numai vedete, pers0ane publice, fete aranjate si rearanjate. Pentru a`ti reusi 0 tuns0are, trebuie sa ai un part F0ARTE sanat0s. Sa nu fie aspru, ars, gras sau sa ai matreata sau mai stiu eu ce. Acesta este primul pas. Urmat0rul? C0afeza perfecta, care sa te tunda cum vrei tu, nu cum si-ar d0ri ea, daca ar fi in l0cul tau. Sfatul meu ar fi sa nu te tunzi...ci numai sa elab0rezi niste impletituri lejere si sa ad0pti niste acces0rii. Trust mewinking... Tatal meu are 0 experienta de vre0 20 ani in frizerie.