| mdla a întrebat:

ASm si eu o problema...am parul oarecum lung si drept, am folosit tot felul de sampoane si masti si degeaba... nu am volum, iar dupa 2 zile se ingrasa, nu stiu ce sa fac! mersi :*

Răspuns Câştigător
| deea_6811 a răspuns:

Buna aici e un video special pentru u :) cu parul lung si drept natural poti sa il ai drept si cu volum in acelasi timp uite cum http://www.youtube.com/watch?v=5Qrqxt34B3w sper ca intelegi engleza :* fundita :-"?

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Buna!
As vrea sa fiu in locul tau.
Cel putin in privinta volumului. Eu am prea mult volum si asta ma deranjeaza uneori mai ales dupa ce fac baie si a doua zi parca am o oaie in cap. crying
Deci, te sfatuiesc sa folosesti sampoane pentru par lipsit de volum, pentru ca sunt destul de multe in comert si pentru parul care se ingrasa repede poti incerca la fel, un sampon pentru par gras.
Orice ai face, sa nu iti speli parul la doua trei zile cum zice lumea.
Poate ca la inceput pare frumos parul, dar se va ingrasa si mai repede daca il speli des.
Deci, alimenteaza-te cum trebuie si poti sa intrebi un dermatolog despre problema ta.
Succes.

| Adinutza14 a răspuns:

Si eu il aveam asa...trebuie sa folosesti sampoane de la farmacie, cand te duci intrebi de sampoon pentru par gras.la mine s-a vazut diferenta de la prima spalare.incearcabig grin...funda?big grin