| BreeTanner a întrebat:

Ati comandat careva produse de pe site'ul StarShiners.ro?
Eu ma tem sa comand pentru. marimi. Nu ma descurc sa deduc marimea, nu stiu cum sa aflu exact conform marimilor alorastraight face.
Daca puteti sa ma ajutati happy
Funda bineinteles! big grin

3 răspunsuri:
| brunetamea a răspuns:

Eu mi-am comandat, dar doar haine care sunt dintr-un material ce se intinde, nu am avut curajul sa imi iau o pereche blugi sau o rochie din satin

| flor_4630 a răspuns:

Da.a comandat o prietena si sunt corecti, nu fac figuri.Problema e ca trebuie sa-ti stii marimea. Daca nu ti se ptriveste poti vb cu ei sa schimbi arimea sau produsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand http://originals.ro pentru haine. Sunt de firma si in plus iti poti calcula marimea foarte simplu. Introduci valoarea si ti se da automat marimea care ti se potriveste.