| Jessica1235 a întrebat:

Bună, ați folosit produse de la Amway? Cum vi s-au părut? Au meritat banii?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Slabe si foarte slabe.
Nu merita banii!

Amway este un MLM (multi lever marketing) sistem piramidal unde banii se imaprt la toti din piramida, pe tronsonul celui de la care cumperi, el castigand bani buni de pe urma comenzii tale, dar calitatea produsele este foarte slaba/ proasta.

| Jessica1235 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc pentru răspuns ????

| Jessica1235 explică (pentru Violleta2022):

Am mai auzit și faptul că dacă nu-i îți place un produs cică primești banii înapoi în totalitate chiar dacă produsul e început. E adevărat sau nu știi?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jessica1235):

Nu stiu asta, nu am auzit sa poti sa-l dai inapoi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Bune dar scumpe. 3. Da,

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da. Nu. Alta intrebare?