| TeckTonik997 a întrebat:

A folosit cineva produse gen: Lipo6, Animal cuts, Hydroxycut? Ati avut efecte adverse? Au meritat banii?

2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

De efecte adverse nu stiu, Animal Cuts a luat un tovaras dar in combinatie cu sport, si a meritat banii.

| SiLaS a răspuns:

Am consumat animal cuts in perioadele de definire si nu au avut efecte adverse pana acum.Raportul calitate pret este bun din punctul meu de vedere.Restul nu am incercat deoarece nu am incredere in acele firme.