| andreeaa_7155 a întrebat:

Cum a fost primul sarut? eu ink nu m-am sarutat cu nimeni desi am 15 ani. funda

Răspuns Câştigător
| Sherena a răspuns:

Primul meu sarut a fost oribilstraight face.
Am fost sarutata fortatphbbbbt.
Al doilea insa, l`am considerat primul:X
A fost minunat:X
Nici nu se poate explica in cuvintehappy
Simti fluturasi in stomachappy.
E superb:X.Si la al doilea sarut aveam 14 ani[mai aveam o luna si faceam 15]batting eyelashes

10 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Ai rabdare Andreea! Toate la timpul lor. Nu trebuie sa fortezi mersul evenimentelor!
Bafta!

| cossmy a răspuns:

Yoooy...esti cumva urata cu spume? nu cred, at ori ti'a fost mereu frica d asta ori nu stiu. bftwinking

| BlackHorse a răspuns:

Nu stiu sigur sa iti spun... mirific, fantastic. Asta daca a fost romantic si cu pasiune. NU recomand sarutul fara pasiune deoarece isi v-a pierde farmecul si este mare pacat.

| fender92 a răspuns:

Tin minte ca si primul meu sarut a fost amuzantlaughing...am dat cap in cap... dinti in dintilaughing incepatori ce mai.

Totul e sa nu iti fie frica de primul sarut. pentru ca nu e greu de sarutat. bafta:*

| ghineanamaria a răspuns:

Andreea pai sa stii ca te inteleg si eu eram curioasa sa aflu cum e si depinde daca te saruti cu persoana pe care chiar o iubesti desigur cai fantastic dar daca o faci numai asa sa vezi cum e nu e prea minunat insa la mine s-a intamplat asa jucam sticluta pe rpovocori si o fata ma provocat sa-mi sarut iubitul daca pot sa-i zic asa eu nu prea am vrut caci nu sunt genul sa se sarute in public mi se pare rusinos si nu-i frumos dar pana la urma am facut-o asa printre picaturi nu chiar bine insa e cool mi-a placut

| pantofipantofi a răspuns:

La 15 ani si 3 luni m-am sarutat prima data, baiatul avea 15 ani si 5 luni, a fost frumos, am simtit niste emotii ingrozitoare

| andreeada a răspuns:

Pai nimic iesit din tiparestraight face

| mihamihaela1234 a răspuns:

Primul meu sarut a fost f normal.adevarul e ca el nici nu stia ca eu sunt incepatoare ...si a fost f pasional...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut :X
La mine s-a intamplat anul trecut, pe cand aveam 12 ani. cu un tip care avea 16 ani
Eram in oras, in Ultima zi a Fetivalului Berii
Si, din joaca, i-am furat pachetul de tigari laughing
APoi am ras, am alergat, si intr-un final, m-a sarutat :X
Minunatday dreaming

| nicolla2010 a răspuns:

Heh laughing daca sincer pe moment a fost foarte neplacut laughing

imi era cam rusine dar na. pina la urma m-a sarutat dupa care cind am scapat am zis deodata ca plec acasa laughing spre surprinderea mea m-a tras de mina si m-a mai sarutat odata laughing nasol

am intrat in ograda si scuipam si ma stergeam pe gura laughing laughing si ziceam ca nu ma mai sarut in viata mea laughing

in fine. seara cind m-am culcat deja incepuse sa-mi placa big grin uite asa stranie senzatie da na... mai bine mai tirziu decit niciodata laughing si ma tot gindeam ce sa fac sa ma mai sarute big grin

pina la urma a fost o poveste luunga intre bine si acel baiat de la care asteptam sarutari laughing pina la urma el fiind actualul meu prieten