| Dayana06011999 a întrebat:

ce faceti, TPU? intrebare:ati sarutat vreodata? cum a fost primult sarut? fundita:*

7 răspunsuri:
| hehehe a răspuns:

A.nimic special la primul sarut. thinking
nu sunt genul de persoana care sa puna accent pe d-astea gen primul prieten, primul sarut... primul bla bla.
Dar e distractiv smug

Succes, Emmy! kiss

| anca174 a răspuns:

A fost ok, insa a fost asa doar ca sa incerc si eu (sa fiu in rand cu lumea) daca asteptam sa fiu indragostita poate era mai frumos, erau emotiile mai marilaughing

| Dyony01 a răspuns:

Da,m-am sarutat a fost ceva foarte frumos. simteam ca zbor... sper ca si uh sa treci prin ce am trecut eu sisa te bucuri cu persoana iubita love struck

| DE3a94 a răspuns:

Desigur
Primul sarut sa ma gandescthinking
a fost umed si cam jenant(cel putin pentru mine) pentru ca se mai uita cineva la noi blushing

| DeeDee_1845 a răspuns:

Sunt mai multe intrebari...O sa incerc sa raspund pe randlaughing:
-bine fachappy
-da, am sarutat si nu doar o data ci de mai multe ori.
-a iesit chiar bine, dat fiind faptul ca nu o mai facusem pana atunci iar prietenul meu de pe atunci era mai mare. probabil ceea ce l-a facut mai frumos a fost inocenta primului saruthappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a fost super :X ps: A fost la 8 ani laughing

| Andre_7309 a răspuns:

Salut! Da.Primul...chinuitlaughing.Urmatoarele au fost mai reusite.