| мутнιc a întrebat:

Cum ati reactionat la primul sarut?
Ati sarutat sau ati fost sarutat la primul sarut?

17 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Am fost sărutată. Am reacționat destul de ciudat întrucât nu mă așteptam la așa ceva, mai ales întrucât eram foarte încordată, stresată și neliniștită că ceva ar putea merge prost.

| soul2soull a răspuns:

Am fost invatat de cineva mai mare cu 4 ani ca mine pe atunci inca nu aveam buletin big grin ca reactie intai curiozitate dupa aia placere big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nicio importanta.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si daca nu are pentru ce te mai obosesti sa raspunzi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Ca sa sugerez stupiditatea acestei intrebari.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce e stupida? e un schimb de experienta intre niste oameni care nu se cunosc si care in fond raman anonimi. pentru asta exista acest site!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Experienta? serios? ce experienta? ceri sa ti se descrie niste scene, vrei sentimentalisme. astepti sa ti se descrie emotii, trairi. e un fel de violare, daca nu o stupiditate. ce-i al meu, al meu ramane. simte pe pielea ta!
sunt pe lumea asta lucruri care nu se pot exprima si nu trebuie sa fie exprimate. cuvintele ar fi inutile, insuficiente si stangace pentru ele. sunt inefabile.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate exista persoane care simt nevoia sa impartaseasca celorlalti aceste momente, asa se descarca si isi retraiesc amintirile.
nu e o violare, e o intrebare la care poate sa raspunda cine vrea si daca vrea, nu e nimeni obligat sa o faca!
daca nu ai un raspuns, sau nu vrei sa raspunzi nu o fa, dar nu raspunde cu chestii gen ``nu stiu``, ``nu vreau sa-ti zic`` sau ceva de genu.

| rutanklan a răspuns:

Ah a fost grozav, pe plaja, intr-o seara calda, stateam in apa... superb si la care a venit si si-a bagat toata limba aia la mine pe moaca, asta dupa ce si-a balacit coada toata ziua in mare si a mancat ceva hoit de peste acolo de pe plaja. Ce pot sa spun, Rex a fost primul care mi-a oferit sarutul senzual de miros de peste stricat. He was a good dog tough.

Răspuns utilizator avertizat
| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Am fost sărutată.

| Nelamuritul a răspuns:

Eu nic nici amandoi deodata laughing.Cum sa reactionez? Bine, dai tata inainte, pupo pana nu mai respira.

| XyYx a răspuns:

Am fost sarutata. Nu mi-a placut. Aveam 16 ani si el 23. Am incercat sa evit sa ma pupe dar m-a prins de cap si mi-a bagat limba in gura.
Am ramas cu un gust amar deoarece mai bause si niste bere inainte, bleah, urata senzatie. In momentul ala am fost total dezamagita deoarece ii auzeam pe toti ca e asa frumos sa saruti, insa nu a fost deloc asalaughing. Am zis ca eu nu mai sarut pe nimeni dar acum nu mai am aceeasi gandirelaughing

| FaraSperantaSEN a răspuns:

La 6 ani nu stiam ce faclaughing

| Or1Ginal a răspuns:

Pai socat si mam luat dupa instinct

| AndreeaCristina31 a răspuns:

Aaa a fost mai mult decizia amandurora nu pot sa zic ca am fost luata prin surprindere tongue totusi un moment ce nu poate fi descris happy

| Twinkle a răspuns:

La primul sarut esti in etapa de invatare, si nu te poti concentra, nici nu stii ce sa faci asa ca la primul sarut am fost sarutat.