| anonim_4396 a întrebat:

Aveți idee cât înseamnă 32 la o pereche de blugi? Mărimile la acea pereche încep de la 25 și sunt până la 33. Ce mărime să fie, M?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Intre 30 si 33 sunt de marimea L, peste 34 XL si tot asa.
Intre 25 si 29 sunt de marimea M, sub 25 sunt de marimea S care de obicei e pentru copii!

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Mersi. Și 28? Este S sau M?

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Întreb fiindcă m-am uitat la ghidul de mărimi și scria că XS este de la 24 la 25, iar 26, 27 și 28 sunt S.

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am facut analiza dupa cum stiam eu ca sunt marimile de XS nu am auzit n-am vazut! Dupa cum am zis 28 este M si nu-ti pot spune exact dar 28 masoara cam 60, 65 de cm!

5 răspunsuri:
| xr0sioRx a răspuns:

Xs,s,m,l,xl,xxl asta e ordinea de marimi de la cea mai mica la cea mai mare, 32 e un l sau m, uita.te la o pereche de pantaloni si vezi cat porti.

| anonim_4396 explică (pentru xr0sioRx):

Nu mă ajută cu nimic dacă mă uit... la unii am 32, la alții 25, 26...