| DianaMaria18 a întrebat:

Azi mi-am cumparat un Spray de la Nivea cu ulei de babassu si keratina lichida.Eu am parul foarte des si voluminos si as vrea sa il am foarte drept,acest spray ma va ajuta? Cum se foloseste? Dau funda, urgent raspuns!

Răspuns Câştigător
| lenutamihaela27 a răspuns:

Nu iti garantez ca o sa te ajute sa fie drept, dar dupa ce ai facut baie te usuci putin cu prosopul si dupa aceea aplici cateva picaturi de spray, nu foarte mult, o sa ti se faca parul unsuros. Sper ca te-am ajutat, bafta happy

| DianaMaria18 explică (pentru lenutamihaela27):

Pot sa ma dau cu el si cand simt ca parul nu-mi sta de loc..sau doar dupa baie?

1 răspuns: