| divinuu a întrebat:

azi mi-am facut o tunsoare destul de scurta.si pot sa zic ca nu imi place deloc. mi-a venit sa plang cand am vazut ce a iesit. E putin mai sus de umar. dar eu fiind obisnuita cu parul lung.acum mi se pare extrem de scurt. Ce as putea folosi ca sa creasca mai repede? Va rog, orice sugestie e bine-venita!

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Cauta in farmacii masca cu ulei de ricinwinking funda? happy

11 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Sa-ti faci extensii?!

| 100 a răspuns:

Extensii -ele mai eficiente si e ff rapid

| laura_9178 a răspuns:

Ulei de ricin. mie imi creste mai repede daca il tin prins sau impletit... uleiul de ricin il si indeseste putin.

| shadovv a răspuns:

Stai cu capu in jos 10-15 min pe zi xD

| Andra2503 a răspuns:

Http://www.healthy.ro/......rului.html sunt ft bune
sper ca te-am ajutat :)

| BicolorBell;x a răspuns:

Hey...si mie mi s-a intamplat la fel, si am mers la un hairstilyst.
Din 2 in 2 saptamana ia un catel de usturoi si da'ti la radacina parului pana simti ca s-a umezit.Ai grija sa nu'ti ramana bucati d eusuroi in par, deoarece iti va mirosi apoi. Iar in celelalte 2 saptamana da'ti cu ulei de ricin tot la radacini. O s avezi c aintr'o luna o sa-ti creascaa parul ca in 3 lunihappy

| Nu conteaza a răspuns:

Oo am patit'o si eu laughing dar dupa un timp o sa te obisnuiestihee hee

| Diana7383 a răspuns:

Ulei de ricin / extensii

| VodkaCoca a răspuns:

Eu zic ca fapta e consumata e normal sa ti se para ciudat si sa nu iti placa cum iti sta, si eu aveam parul pana la fund si deodata m-am tuns pana la umeri nu'mi placea dar m-am obisnuit si mama imi zicea ca imi sta bine dar eu fiind obisnuita cu el lung nu ma placeam deloc, si vroeam sa'mi pun extensii sa mi'l fac la loc lung, si dupa cateva luni mi-am pus, si de exemplu mai am o prietena bruneta si s-a facut deodata blonda blonda straight face deci nu puteam sa o vad nu imi placea deloc acum nu as mai vedeao bruneta laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti masa singura scalpul pentru a stimula firele de par sa se regenerizeze iar ca sampon ar trebui sa consulti un dermatolog

| Didw a răspuns:

Buna big hug
Faci o masca pentru par din ulei de ricin, asta grabeste cresterea parului, si a genelor, ulei de masline si un galbenus. le aplici pe parul spalat si clatit ...stai juma de ora cu masca pe par, apoi speli si clatesti bine. Ideal ar fi de 2 ori pe saptamana. dar asta depinde de cum ai timp si chef sa faci operatiunea. Tratamentul functioneaza chiar foarte bine.