| Andreea6272 a întrebat:

Cand zambesc intr o poza cu camera din fata buzele mele sunt perfect drepte, dar cand zambesc intr o poza cu camera din spate sau le un filtru invers am buzele strambe cum pot face sa am zambetul drept si invers?

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Schimbă buletinu, e doar 7 lei amenda. Eu am plătit 7 lei, și am stat cu el expirat 4 luni

| Violleta2022 a răspuns:

Exersand in oglinda!

| NLS a răspuns:

Aproape cum a zis colegul, doar ca e vorba despre ultra wide (obiectivele cu unghi de cuprindere larg, adica cu distanta focala mica ) denatureaza liniile.
Daca ai un telefon mai modern cu mai multe camere, foloseste-o pe cea wide.
Altfel, ghinion.

Camera de selfie poate fi wide, de accea liniile ies drepte in ea,
iar la camera din spate, probabil folosesti lentila ultra wide si distorsioneaza putin liniile.

Despre ce telefon e vorba?

| NonZarek a răspuns:

Nu prea se înțelege ce răspuns vrei dar îți pot spune ca nu poți ieși ca și în realitate când faci poze cu telefonul, depinde și cu ce lentila a telefonului faci, dacă e wide, vei ieșii cam na, și asa mai departe.

| Lilithium a răspuns:

Miss Girl, am rămas și eu scoată acum cateva zile cand am dat de filtrul ala inverted de pe tik tok și am văzut că nu am fata simetrică. Am cautat pe Youtube masaj pentru a deveni simetrică dar nu stiu daca merge.