| 06031985 a întrebat:

Buna ...care dintre voi stie o dieta de slabit,,, dar fara medicamente?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Sport si miscare multa, baut apa multa, consum de multe fructe proaspete, grasimi si ulei putin.

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fara grasimi, prajeli, mezeluri, dulciuri.bauturi carbogazoase, paine putina, poti consuma salate, legume, fructe, peste fiert sau gratar, carne de pui fiarta sau gratar, la fel carne de vita, frigarui din piept de pui si legume, apa plata cu lamaie, ceai verde, lactate degresate...

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Asta e cel mai bun site iti calculeaza si grasimile care leai dat jos facand sport:*:*:*

http://www.121.ro/content/fitness_si_dieta/fitness/index.php3#c_c

| mioara a răspuns:

Dieta esti tu adica manci putin nu carne grasa, legume fructe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa miscare, evita grasimea, painea alba, dulciurile si produsele de patiserie. miscarea si sportul iti tonifica muschii si ajuta eliminarea grasimii din fibra musculara