| Pepenecald a întrebat:

Dieta pentru Slăbit știe cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dragos Vultur, recomand.

| RAY a răspuns:

Dieta pentru ingrasat stie cineva? asa e de fapt intrebarea ta, nu exista diete de slabit, daca vrei un stil de viata sanatos si sfaturi de slabire intra aici https://sa-slabim-impreuna.blogspot.com/

putem discuta pe pagina de Facebook https://www.facebook.com/......557761132/

| dragodana a răspuns:

Salut!
Cea mai buna dieta este sala(aerobic, fitness).
Miscare fara dieta da rezultate. Dieta fara miscare mai greu.
Daca esti lenes/lenesa du-te la un nutritionist si iti face dieta personalizata.

| Pisicapersană a răspuns:

Înghiți câte 1 ou de găină nefiert la prânz, mic dejun, cină!
Dieta este folosită până și de Angelina Jolie!