| kpoplover21 a întrebat:

Care este cea ai buna firma romaneasca de cosmetice (dupa parerea voastra)?
Dar internationala?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapunul de casa spala si face tot

| Laura927 a răspuns:

Mac din punctul meu de vedere are majoritatea produselor foarte bune dar după cum stii si tu toate mărcile excelează la un produs in special, mai rar sa aibă multe produse foarte bune.

Firma românească nu știu ca nu folosesc!

| LoriLoL a răspuns:

In primul rand yves rocher este din Franta nu Romania..si nu pot sa zic ca sunt cele mai bune.sunt ok pentru orice buzunar.produsele profesionale sunt cele mai bune evident mac forever etc. romanesti nu folosesc.

| dianainsta01 a răspuns:

Mario Badescu au produse foarte bune. Poti sa te interesezi happy

| missandrab a răspuns:

Vichy- international, iar romanesc - Farmec, Gerovital...

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Yves rocher?

| marianarosu1994 a răspuns:

Yves Rocher zic și eu