| denisa20 a întrebat:

Care este cea mai buna placa de indreptat parul?

6 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Remington...eu mi-am luat trusa de coafat la 1mil600 Remington...e buna, chiar foarte

| ynna93 a răspuns:

Cele de la Remington sunt cele mai bune si mai exact cele care te lasa sa-ti fixezi tu temperatura.happy

| AngelCrystals a răspuns:

Remington (nu conteaza care, numai de la firma asta sa fie).

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Cele mai bune sunt si ce le scumpe si profesionale. Dar una accesibila poti gasi de la diferite firme din Romania eu zic ca de la Braunthinking a aparut una acum cateva luni.In principal trebuie sa aiba placi din ceramica si sa aiba cat mai multe functii de protectie a paruluiwinking

| Sweetstrawberry02 a răspuns:

Hello!
Parerea mea este ca placa "Remington Profesional 3xprotection " este cea mai buna, este din aceea subtire, profesionala si a costat in jur de 250 de lei.
Se incalzeste foarte repede (cam 2 min), poti sa-i reglezi temperatura. poti sa-ti faci si bucle cu ea, fiind subtire.
Este foarte buna, coafeaza excelent!
In concluzie, ti-o recomand cu cea mai mare placere!

| Tifftiff a răspuns:

Buna, eu am o placa Remington Hair Envy de 2 ani si sunt foarte multumita de ea big grin, a costat 150 ron, nu cred ca este foarte scumpa.
Iti recomand gama Remington ca au preturi bune si sunt si de calitate. happy