| AllieAyl a întrebat:

Buna,caut persoane interesate de moda, persoane care au timp sa se implice si sa ofere sfaturi de moda.Detin o pagina pe faceB numita FashionCoolture si as avea nevoie de cateva persoane sa ofere sfaturi. Lucrez in dezvoltarea unui site.Astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| DorofteiGabriel a răspuns:

Salut, ma intriga ideea, cu site ul cum esti ai reusif? nu e greu sa iti faci un blog, sa iti iei un domeniu, etc cum iau legatura cu tine?

| AllieAyl explică (pentru DorofteiGabriel):

Deocamdata am lucrat pe o aplicatie windows. O sa incep sa dezvolt site-ul. Domeniul se plateste, deci...mai greu este pana voi dezvolta site-ul. Scuze( nu am intrat demult)