| Elena007 a întrebat:

ce ar trebui sa fac ca tenul meu sa nu se mai usuce?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Foloseste o crema de zi potrivita pentru tenul tau. Exista in supermarketuri, de obicei cremele pentru ten sensibil sunt si cele care se potrivesc tenului uscat, de obicei sunt in culoare roz, cam la majoritatea brandurilor. Insa oricum, scrie pe cutie pentru ce tip de ten se potrivesc.

3 răspunsuri:
| Omgunstoppable a răspuns:

Exista creme speciale.

| alina84 a răspuns:

Uleiurile si unturile naturale sunt cele mai bune. Tenul si pielea raman hidratate intreaga zi, fara a lasa un aspect lucios. Pana acum am incercat: unt de shea, ulei de migdale ulei de avocado. Le poti cumpara de aici www.shoporganic.ro/ la preturi bune.

| YoNﻉLµTzA a răspuns:

Foloseste o crema hidratanta, de preferat una care se potriveste tipului tau de ten.