| KaRy a întrebat:

Ce credeti,merge fardul de ochi argintiu pentru ochi albastri? da,stiu ca nuantele care se potrivesc mai bine sunt cele de maro,bej,negru,dar imi place argintiul mult si vreau sa stiu daca se potriveste,nu am unul acasa, ca as fi incercat big grin big grin big grin

4 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Se ptrivesc multe culori...idei faine gasesti aici http://www.beautyrevealed.ro/......de-ocazie/

| վፀiፀፀ a răspuns:

Da, se potriveste dar o sa-ti faca ochii sa para mai mari insa, cu o linie de tus arata super!

| Lovepinkpupyou a răspuns:

Eu cred ca ar arata frum, ochii albastri pe un fond argintiu...