| Octaviana_9832 a întrebat:

Am ochii caprui deschis neschimbat-ori si vreau sa`mi iau un rimel maro. Credeti ca ar merge? Si de care? Nu am genele bogate si nici intoarse... de care mascara sa`mi cumpar? De vomul? :S Pret informativ?

Daca nu se potriveste maro atunci ce [in afara de negru ca m`am plictisit deja ]

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Pai... găsești la avon și e intre 20-30 lei. mie chiar îmi plac astea de la avon chiar sunt bunișoare.mda cred ca ți-ar sta bine cu marou.

| MadaKiss_4722 a răspuns:

Cred ca ar da un aspect plictisitor ochilor tai ei fiind maro deschis...incearca cu negru. Uite aici negru http://www.womenstar.ro/detalii_Mascara%20pentru%20volum.html
volumexpress turbo boost de la maybelline sau las perfect de la ja-de.