| Octaviana_9832 a întrebat:

Am ochii caprui deschis neschimbat-ori si vreau sa`mi iau un rimel maro. Credeti ca ar merge? Si de care? Nu am genele bogate si nici intoarse... de care mascara sa`mi cumpar? De vomul? :S
Daca nu se potriveste maro atunci ce [in afara de negru ca m`am plictisit deja big grin]

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Negrul îmbătrânește, mergi pe nuanța de maro chiar dacă ai ochii căprui (nu te gândi că este un maro deschis, este închis!).
Poți lua de la L*Oreal, cel telescopic.
Eu pe acela îl folosesc.
Rimelurile de la Avon sunt pistoale cu apă, reclama este de ele! Le-am testat...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt reprezentant AVON si te-as sfatui cu mare drag daca ai accepta culoarea negru iti trebuienegru pentru ochii si genele tale un rimel care sa iti de-a volum da ar merge putin si maro dar insa nu prea mult in combinatie cu negru ar merge cel mai bine rimelul''fool-exprees'', in catalogul AVON nu vei gasi dar asta te avantajeaza forate mult. Sper ca ti-am fost de ajutor, mult succes!