| MadalinaElly a întrebat:

Buna,ce credeti "pieptenul de indreptat" parul de la avon este bun?

Răspuns Câştigător
| crystiyna a răspuns:

De ce sa te mint la mine nu a avut nici un efect, poate n-am stiut eu sa-l folosesc. eu zic totusi sa-l cumperi ca nu costa foarte mult si e mai bine sa-l testezi tu singura:*:*

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este util dacă folosești și uscătorul de păr pentru îndreptarea părului, pieptănul este un accesoriu dar nu folosit singur.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Da,este destul de util

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Da.Este foarte bun.Garantez 100%

| MadalinaElly explică:

Fetelor si Raresh22, o sa-l cumpar si o sa va zic si parerea mea happy

| MadalinaElly explică:

Hey sa stiti ca l-am cumparat dar nu este bun sad

| Emilia_Oprisan_Georgiana_1990 a răspuns:

E foarte bun! Eu l-am cumparat de curand si lasa parul matasos si foarte fin!

| Raresh22 a răspuns:

Da, sora mea e reprezentant si are. e destul de bun