| XPissyeX a întrebat:

Ce creme bune pentru cicatrici ramase in urma arsurilor[nu arsuri solare, arsuri cu apa clocotita]stiti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bambyynaa007 a răspuns:

Hmmm paii stii ar trebui sa cauti crema dar nu stiu daca o gasesti asa repede HRAUCER este cu mai multe plante si este buna pentru ORICE.Eu stau in Timisoara si am un magazin langa mine unde o cumpar si nu este scumpa in jur de 10 leihappy..caut-o pe la plafare sau farmacii. Daca nu o gasesti cea mai simpla solutie e sa mergi la o farmacie si sa ii spui problema ta si vezi ce iti recomanda.baftaa:*

2 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu prea ai ce sa le faci la alea

exista un complex de vitamine si minerale care ajuta la regenerarea tesuturilor lezate (sau chiar distruse) in urma arsurilor

intereseaza-te la farmacie care sunt si cum trebuie sa iei. ele sunt eliberate sub denumirea de suplimente alimentare, deci n-ai nevoie de reteta.

| Ramina a răspuns:

Incearca crema de galbenele, vindeca rani, cicatrici poate si arsurile sau macar le amelioreaza. Gasesti la farmacie.