| Dana2103 a întrebat:

Cele mai bune creme/geluri pentru cicatrici cauzate de arsuri? Sa fie ieftine.
Cele mai bune produse ieftine ma intereseaza

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Este Cicatridin și mai sunt și altele, dar cel mai bine este sa întrebi direct la farmacie, pentru că acolo iti spun și prețurile și poți alege așa. Poți pune și o crema de mâini normala, pentru că este hidratanta daca nu ai altceva (daca nu e rana deschisa).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cremele de la scar gel am auzit că ar fi bune in + sunt și naturale
https://dermae.ro/product/gel-cicatrici-tratament-natural/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper că nu te-ai ars pe buzitele alea mici și secsy. big grin

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Cele pe baza de galbenele catina si propolis

| wexceptional a răspuns:

Unguent cicatridina face reclama la televizor e foarte bun am dat cuiva si i-a trecut rapid