| anutza02 a întrebat:

ce este metionina, la ce se foloseste? Am auzit ca este bun pentru par, grabeste cresterea parului. A incercat cineva? Functioneaza? Este adevarat ca ingrasa? Daca cumva de unde pot sa o i-au si cum o utilizez. Mersi!

Răspuns Câştigător
| lol124356 a răspuns:

Buna! Mentionina este un aminoacid cu sulf care ajuta parul sa creasca si sa nu mai cada in abundenta, am cumparat si eu pentru cainele meu, nu ti-as recomanda sa o folosesti pe corpul uman...