| :X:X RooNnA a întrebat:

Spuneti'mi niste trucuri pentru a imi face modele pe unghii. adica ceva ce pot face acasa. fara unghii false si asa.straight face mersi mult! :*

Răspuns Câştigător
| alexandraaaaa a răspuns:

Da-te cu o culoare si imediat dupa ce ai dat pune pe ea o bulina tot din oja de o culoare contrastanta.aopi,ia un ac si intinde in trei parti bulina.iese destul de tare

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Gasesti multe videouri de genul pe YouTube happy cu scobitori ies cel mai frumos: poti face fluturi, flori sau modele cu linii.

| alexandraaaaa a răspuns:

Mersi pentru funda!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/gagik1001?feature=mhum#p/f/49/ZkP-I_SAjPw
eu am incerkt pe roz, iar cele 2 linii ab si negru mi-au iesit super si nici nu e greu de facut:D...chiar ti-l recomand:D... ultima data cand mi l-am facut pretenele mele au crezut ca am fost la manikiura :)):D