| uuSexi a întrebat:

BuNA. Ce machiaje folositi sau produse de la avon? ( fetele) funda

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Folosesc multe de la Avon.

Fardurile 24 K, cat si cele True Color Quad. Rimel, perfect wear si cel de la Color! Trend, Luciurile de buze ( unu de la 24 K, unul de la ColorTrend, si cel plump pout.). Crema de fata de la Anew, cea noua, albastra. Lotiunea de corp, spray`ul de corp, gelul de dus cu pepene de la Naturals. Lotiune tonica de la ClearSkin, gelul de curatare cu arbore de ceai si castravete de la Naturals, Tratamentul facial de la Planet Spa cu unt de shea, exfoliantul cu rodie. Fodul de ten calmat. La parfumuri folosesc : Little red dress, Today Tomorrow Always. [ Ti le-am spus pe cele care le am acum big grin ]

| Miuriel a răspuns:

Eu folosc fond de ten calmant,rimel superextend,corector colortrend,perle iluminatoare,parfumuri:jet femme,little black dress,rare pearls,little white dres,etc.,sprayuri de corp naturals, samponuri de la advance techinques, luciu de buze cu aroma de menta si miere...etc. Sunt multe pentru ca sunt reprezentant...
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Fluture a răspuns:

Eu folosesct apa de fata Clear skin, parfum Hawaiian shores si Little White dress.

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

happy Folosesc rimelul supercurlacious si un ruj din gama Color trend nuanta rich berry :X

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Http://www.bidorbuy.co.za/......stick.html
Il adorr!
:D Dar tu? Ce produse folosesti?

| uuSexi explică (pentru GeorgiavonPutzifer):

Fond de ten fresh face ( ivory beige), Pudra compacta final touch ( traslecent), corector (light), perle pentru bronzat, fard de pleoape lichid supershock ( chromed cocoa), mascara supershock, luciu de buze glazewear sparkle ( coral reef ), fard de pleoaple true colour mocha latte etc.

| GeorgiavonPutzifer a răspuns (pentru uuSexi):

Misto

| ZapaciLaa a răspuns:

Eu folosesc solutie ClearSkin pentru cosuri, luciu de buze Colortrend Mint, corector Clearskin, parfum Scentini fructe de padure si sampon cu Mango si Ghimbir.

| matei041070 a răspuns:

Nu stiu.cas baiat funda