| Rozzaaa a întrebat:

Ce parere aveti de fetele tunse scurt si mai spontane?

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Se pare ca iti mai raspund la o intrebare: eu am fost tunsa scurt scurt aproape periuta si sincer cosider ca stau bine cu cuvantul " spontan" ma rog fiecare cu gusturile lui poate unii( banuiesc ca te intereseaza mai mult parerea baietilor) prefera fete gen " pisi cu replici de genu: Ce faci fataaaaa. Bine Fataaaa pe la mall"
oricum kiss

3 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna,mie personal nu-mi plac deloc cele tunse scurt,iar spontana e o caracteristica,care nu tine cont de lungimea parului, asa ca nu are niciun senslaughingBob e f ok, dar mai scurt chiar nu vad rostul

| yloveyou1 a răspuns:

Sunt foarte ok...si la unele li se potriveste stilul...mie imi place mai ales Hayley Kiyoko

| Alexutza6755 a răspuns:

Eu sunt fata, sunt spontana dar am parul lung.Deci, nu stiu sigur.