| karrry9999 a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile tunse foarte scurt sau chele? Ati accepta sa va tundeti asa? Dau funda la cel mai gandit raspuns

Răspuns Câştigător
| BarBye a răspuns:

Sunt femei carora le sta incredibil de bine fara par pe cap sau tunse periuta. Nu neaparat din cauza unei boli apeleaza la tunsoarea 0, ci pur si simplu ca le place, vor sa fie ceva mai aparte. Eu una am avut nenumarate tentatine esuate total vroiam sa mi se indeseasca parul, cea ce nu e o regula, parul va ramane asa cum il ai cand te nasti, ingrijirea conteaza. Parerile sunt impartite...

12 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Eu nu as accepta, nici pentru o suma de bani [ cum au mai fost cazuri la unele vedete]. Dar ce-i drept, unor femei le sta mult mai bine cu parul scurt [ ex. Luminita Anghel]. In ziua de astazi este foarte "la moda" sa zic asa parul foarte scurt, exista multe fotomodele care sunt tunse extrem de scurt, inainte de a poza in respectivele reviste de moda. Nu-mi place parul scurt, dar daca cineva simte ca e in stare sa se tunda asa, si ii si place. de ce nu? Adica cine sunt eu sa spun ca o tunsoare scurta e urata din moment ce o gramada de modele au una?

| Paulla a răspuns:

Eu nu. Nu cred ca mi-ar sta bine, si sincer nu-mi place. Dar n-am nici o problema cu cele care o fac. Stiu cateva femei cu parul scurt carora le sta foarte bine, mai sunt si altele la care le sta rau. Dar n-am vazut vreodata sa-i stea bine la o tipa tunsa chel. Nici la un tip. Chel/cheala complet personal nu cred ca prinde pe nimeni. Anyway, e o tara libera. Fiecare se tunde cum are chef.

| Isabellaღ a răspuns:

Buna! Pai eu nu m-as tunde asa niciodata.Adica fetelor nu le sta bine cu parul foarte scurt sau si mai rau chele.Adica merge scurt sa zicem ca asa e acceptabil

http://www.scritube.com/files/cosmetica/182_poze/image001.jpg

Parerea mea.

| AleD a răspuns:

Eu sincer nu m-as tunde asa pentru ca am fata mai rotunda si mi-ar sta groaznic cu par scurt dupa parerea mea.cel putin mie nu mi s-ar potrivi o tunsoare f scurta, cu ata mai mult la 0. dar depinde de persoana, de stilulu ei.sunt unele persoane la care le sta f bine cu o tunsoare scurta, chiar si tunse la 0.in cazul vedetelor, uneori trebuie sa se tunda in functie de rolul pe care il interpreteazabig grinbig grin.altele se tunda pentru ca sunt nevoite in urma unor bolistraight face.in concluzie, eu nu as faceo dar fiecare cu parerea lui, si stiu cum e.nu toti suntem la fel. unora le sta bine,si le e mai usor sa isi ingrijesca parul in special daca e rebel,altora doar le sta mai bine asa,cu parul mai lungwinking.nu am o parere proasta despre parul scurt, desi pe mine ma tenteaza cel lung pentru ca il poti prinde cum vrei si in general arata bine la fete daca sil ingrijesc si nu au un par prea.,, dificil,,happy

| Miranda29 a răspuns:

Eu una nu mi-as tunde parul nici daca ar fi ultimul lucru de pe planeta.Consider ca femeile TREBUIE sa aiba parul lung nu scurt! si de asemenea sunt foarte dezamagita de... femeile care le vad cu tunsoare de barbat.e stanjenitor

| chelie91ptm a răspuns:

Curve

| Incarcare a răspuns:

Nu, nu as accepta asa ceva. Sa zicem tunsoare bob, aia e faina dar cheala? Pe bune nici macar daca as fi la Pariu Cu Frica. In primul rand e urat, nu as face-o din cauza unui barbat cum a facut-o Britney Spears.

| Jigsaw a răspuns:

Nu imi plac de fel.

| Ervin a răspuns:

Nu mi se par frumoase. Mă atrag mult mai mult cele cu păr.

| mariamarin2006 a răspuns:

Eu o să încerc să fac asta de ziua mea, pentru un experiment și pentru că vreau să testez cum poate să arate. Consider că m-ar putea ajuta să am mai multă încredere în mine și ar fi totul mai simplu.
Deci da, m-aș tunde 0, iar apoi l-aș lăsa să crească...
Tu ai face-o?

| Alexandra_7827 a răspuns:

Femeie = par lung / femeie cheala=0 laughing parerea mea

| TpU_3024 a răspuns:

Poi vara e foarte cald e normal ca o fata sa se tunda scurt.Dar nu la chelie:-ss nici eu nu ma-si tunde asa x_x