| carlaa1 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele tunse scurt? Sunt atractive sau respingatoare? Baietii va rog raspunsbig grin Multumesc

Răspuns Câştigător
| h3ct0r3 a răspuns:

Eo cred ca nu ne luom mult dupa par dar mie mi se par foarte atractive mai ales brunetele cu parul scurt foarte frumos arata intr-o jacheta neagra cu Blugi mulati love struck Super fundita

| carlaa1 explică (pentru h3ct0r3):

Ti-as da fundita da nu stiu de ce nu ma lasa sa-ti dau!

| h3ct0r3 a răspuns (pentru carlaa1):

Te rog fa ceva am nevoie de funde :*

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Depinde de fizionomia feței și de conformația corpului.

| SimplyTheBest a răspuns:

Ok.1 nu sunt baiat.
2. Cand am fost in clasa a 3-a,eram tunsa scurt,scurt, din experienta proprie E CEL MAI ORIBIL LUCRU POSIBIL (poate exagerez putin, dar )
3.Totusi daca esti frumoasa esti frumoasa si tunsa scurt,dar cred ca parul lung e cel mai valoros lucru, ti-l poti face cum vrei, dar cel scurt nu ai optiunii.

Baaftaa! happyhappy