| carlaa1 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele tunse scurt? Sunt atractive sau respingatoare? Baietii va rog raspunsbig grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi spun ca nu le plac tipele cu parul scurt, dar am testat-o pe mine. Odata am avut o nebunie si dintr-un par lung si negru l-am tuns scurt, asimetric, frumos si l-am facut roscat aprins. Reactiile nu au incetata sa aparahappy Era o schimbare drastica si am primit mai multe complimente decat inainte, de genul ca sunt indrazneata, etc. Parul nu conteaza atata de mult happy Ti-am dat doar o povestioara.

10 răspunsuri:
| TotEu1993 a răspuns:

Imi plac fetele cu parul lung...de multe ori m-am certat cu iubi pentru ca vroia sa se tunda.nu-mi plac fetele cu parut scurt

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Daca au fund si bulane "este" bine si scurta

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Imi plac fetele cu parul lung si din privinta culorii brunete...dar de ce intrebi? Iubesti un baiat sau incerci sa il impresionezi? Daca da afla cu ii place lui sa fii tu...

| vOdK a răspuns:

Urate cu draci :-& beax, nici nu ai de ce trage cand faci sex laughing

| Heather2001 a răspuns (pentru vOdK):

Bine spus!laughing likeeerolling on the floor

| intensivemania a răspuns:

O fata tunsa scurt = dominare
o fata parul lung = pisicoasa

Răspuns utilizator avertizat
| carlaa1 explică:

Am prieten demult si lui ii place parul scurt dar nu stiu ce sa fac problema e ca mi l-am decolorat si acum nu sta nicicum si ma gandesc sa-l tund si eram curioasa ce parere aveti despre fetele cu parul scurtbig grin

| xTrue a răspuns:

Nu conteaza lungimea parului...

| Alexeionut a răspuns:

Sunt mai putin bune pentru ca nu le poti stapanii cand faci sex (trebuie inhamate)