| VampireCrisz a întrebat:

ce parere aveti de firma jolidon?

11 răspunsuri:
| Consumptive a răspuns:

O brand de incredere, articole de calitate la preturi accesibile.
Am cumparat si din magazine si online, fara sa am parte de probleme in privinta transportului sau a calitatii. happy

| Kasia a răspuns:

Sunt bune produsele.de obicei imi cumpar sutiene de acolo.sunt moi si flexibile insa mi s-a intamplat sa se faca bureteii foarte ciudati. oarecum turtiti. poate ca le-am bagat in masina de spalt.insa daca le ingrijesti cum trebuie sunt super ok.

| VampireCrisz explică (pentru Kasia):

Unde zici tu ca sunt bureti nu este un fel de silicon?

| Kasia a răspuns (pentru VampireCrisz):

Ce silicon? eu le am cu buretei.laughing

| VampireCrisz explică (pentru Kasia):

Astea ale mele nu au burete au un fel de silicon inauntru in nici un caz nu ii burete si le-am luat direct de la firma

| Kasia a răspuns (pentru VampireCrisz):

Cum adica le-ai luat direct de la firma?laughing.eu le-am luat din magazinul"jolidon" si sunt sutiene jolidon.si da stiu ca exista si fara buretei.

| VampireCrisz explică (pentru Kasia):

Okhappy

| Delicacy a răspuns:

Nici una, nu-mi plac chestiile de firmă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt relativ ok.

| ŞtefanaTCK a răspuns:

Jolidon este o firmă exclusiv românească, cu un mare renume.
Prefer lenjeria intimă de la Jolidon deoarece sunt foarte mulţumită de calitate şi design-ul mereu feminin, senzual şi atractiv, clasic sau modern, pentru toate gusturile, iar materialele de cea mai bună calitate. happy
Eu până acum nu am avut nici un motiv să mă plâng de produsele lor.
Poţi să le foloseşti cu încredere.

| cristitech a răspuns:

Firma de lux.