| Zâmbitor a întrebat:

Ce parere aveti de parfumul Coco Chanel Mademoiselle? Este preferatul mamei mele. Imi place foarte mult si mie si as dori sa imi iau unul, insa ii aud pe multi zicand ca este un parfum pentru femeile ceva mai in varsta. Voi ce credeti? (Trebuie sa precizez ca am 16 ani).Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! Cum au spus si celelalte fete, daca tie iti place intr-adevar parfumul si ti se potriveste, nu are rost sa te uiti in gura lumii, asa cum nici tu nu le critici altora parfumul, fiecare este cu gustul sau. Mamei ii place Chanel No5, ala chiar mi se pare pentru femei mai in varsta,are un miros puternic,intepator, nu e deloc fresh, asa cum mi s-ar potrivi mie si cum imi place mie de fapt, dar daca ei ii place, nu i-am criticat gustul. Iati-l, dar stii ca pretul este destul de ridicat, asa ca ti-as sugera sa incerci si alte parfumuri, asta daca nu cumva vrei sa dai +500RON pe o sticluta de parfum. Pa pa!

| Zâmbitor explică (pentru znstr):

Stiu pretul:*Chiar cred ca se merita avand in vedere ca il am 8-10 luni..sau chiar mai mult.happy Mersi mult.

| znstr a răspuns (pentru Zâmbitor):

Eu am spus asta pentru ca la mine cel putin un parfum nu rezista mai mult de 3 luni, mai ales daca e printre parfumurile mele preferate si ma dau mereu. Mersi si eu de fundita, te pup!

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Punctul meu de vedere este ca atat timp cat iti place un parfum si crezi ca te reprezinta nu este nici o problema sa il porti.

| girlbrushedpink3 a răspuns:

Buna! Lasa-i pe alti sa spuna ce vor, daca tie iti place atunci e perfect. E si parfumul meu preferat, l-am primit la 14 ani, de fapt am facut schimb cu sora mea si de atunci nici nu mi-as cumpara alt parfum! Nu-ti fa griji daca ti-l place cumparati-l!