| floricica55 a întrebat:

Bună.
Ce părere aveți despre aceasta combinație? Este potrivita pentru vremea mai rece?

https://nylons--jeans-tumblr-com.cdn.ampproject.org/.... ..390206/amp

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu blugii ăia rupti?

| danbnz a răspuns:

Daca nu sunt rupti si-n dos nu merge!

| Hoolyganul a răspuns:

Super!

| Phantelul a răspuns:

Buna, nu cred, eu unu nu inteleg acest tip de blugi, adica de ce sa dai banii pe o pereche de blugi deja rupti laughing probabil sunt eu mai babalac.

| aXy99 a răspuns:

Daca este foarte rece, nu!

| AdorDresurile a răspuns:

Eu mă îmbrac așa mai mereu iarna. Uneori nici nu port blugi, îmi iau o pereche de dresuri groase și țin de cald