| Gionell a întrebat:

ce parere aveti despre masca clearskin pentru puncte negre de la avon? este buna de ceva?
Dar crema YOUTH RESTORE, tot de la avon (care) pentru fata?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea isi face treaba, curata fata de impuritati dar punctele raman

| Gionell explică (pentru mona):

O s-o incerc totusi si o sa ma conving ca nu am cum sa mai dau innapoi laughing

| Rosalyn a răspuns:

Hello!
Masca este destul de buna. Reduce vizibil aspectul neplacut al punctelor negre.
In general, cremele de la Avon Care sunt bune ca si creme hidratante si cam atat.

| Gionell explică (pentru Rosalyn):

Merci. eu mi-am dat comanda de amandoua si dupa am mai intrebat fetele ce parere au si mi s-a spus ca masca isi face efectul la inceput si dupa iti apar si mai multe. m-au cam descurajat.