| Uza a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti despre fondul de ten Calming Effects de la AVON? nu am probleme cu cosuri, deci as dori doar sa imi uniformizeze nuanta tenului si mici imperfectiuni, credeti ca se descurca la acest capitol? a si mai ales as vrea sa stiu daca se simte tenul incarcat de la acest fond de ten.
Si inca ceva, Crema BB de la NIVEA este buna pentru uniformizare?
Astept parerile voastrekiss
Funda!
Mersi!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu ti-as recomanda BBcream nivea in loc de fondul de ten de la Avon

| AikkoxD a răspuns:

Arată ca o mască şi se strânge pe faţă. Dacă ai tenul fără imperfecţiuni, alege BB cream. Eu personal urăsc BB cream-urile. Să fiu obiectivă, îţi uniformizează nuanţa tenului şi hidratează cât de cât.

| AlexandraPink a răspuns:

Fondul acela de ten nu este foarte bun, are un aspect inestetic pe fata. Eu mi l-am cumparat si am fost foarte dezamagita de el...acum il folosesc ca si corector pentru cearcane, acopera ok. Dar daca te dai pe toata fata arata rau.
Iar BB Cream este destul de buna, daca nu ai multe cosuri. Uniformizeaza bine pielea happy