| deyu121 a întrebat:

Ce fond de ten imi recomandati de la Avon? Ce parere aveti de fondul de ten Avon True calming effects?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Avon e o firma... pe care mai bine n-o pui pe fata.
Mai bine iti iei un fond de ten de la Maybelline, Rimmel, Astor.
Sau daca vrei si ai posibilitatea sa investesti mai mult: Estee Lauder, Mac, too faced.

| Deyne a răspuns:

BB cream

| Tig22 a răspuns:

In locul tau nu as folosi cosmeticele AVON, incearca ceva de la nyx, too faced, ia ti ceva din Sephora, merita happy
AVON iti distruge tenul, nu e de calitate, vei observa diferenta pe termen indelungat happy

| Lovewillfindaway a răspuns:

Mie nu mi-a plăcut True Calming Effects,am fost cu mult mai mulțumită de Luxe, tot de la Avon, sau de Giordani Gold, care mi se pare mult mai bun decât precedentele, îl poți comanda de la Oriflame

| Lov33 a răspuns:

Eu l-am folosit si parerea mea e ca daca ai tenul mai gras nu prea ti se potriveste.cel putin asa se intampla in cazul meu