| anonim_4396 a întrebat:

A luat cineva pentru slabit ChilliBurner sau Chilli Fast Slim? Ce parere aveti, ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Laura eu mam documentat despre efectul ardeiului iute dar mancat in forma lui naturala rosu, personal nu cred in minuni, organismul uman nu-i place sa slabeasca nu-i place de aia dupa ce slabesti vei pune totul pe tine, nu exista in prezent nici o dieta dovedita stiintific care sa garanteze ca dupa ce slabesti 5 kg intro luna nu vei pune 10 sau chiar 15 in 2 saptamani nu glumesc organismul va opri metabolismul si va depune totul sub forma de grasime ca asa am functionat milioane de ani tu ca fata ai nevoie de grasime ca sa nasti asta se stie, parerea mea toate studiile care sau facut sau facut pe ardei iute eu manc de azi voi vedea in 2 saptamani daca chiar mareste metabolismul bine imi place diversitatea cate un pic din toate, ai mare grija de sanatatea ta nu spun ca nu vei slabi ba da vei pune dublu in timp record deci sportul si diversitatea alimentara, fara produse facute om zahar, mezeluri, sucuri alte otravuri poti sa ai o viata sanatoasa sau preferi sa fi mereu infometat eu nu as prefera asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Lasa prostiile astea,da-le incolo, nu fac bine!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te rog sa citesti conversatia mea anterioara sa intelegi de ce acest raspuns nu imi este util.

| roxy99roxana a răspuns:

In locul tau mas apuca de sport inloc de pastile de slabit pentru ca sunt foarte cancerigene

| anonim_4396 explică (pentru roxy99roxana):

Draga mea, raspunsul tau nu are legatura cu intrebarea mea. Eu nu am nevoie nici de sport si nici de alte metode de slabit. Am 1, 75 si 62kg. Am nevoie de un raspuns la subiect pentru o persoana supraponderala si inaintata in varsta care sufera de o boala care nu ii permite sa faca efort fizic. Alta data e mai indicat sa raspunzi la subiect pentru ca nu ai de unde sa stii ce se ascunde in spatele unei intrebari.

| Cotofana_Teodora_1994 a răspuns:

Nu te criza asa de tare trebuia sa spui ca nu tu iei pastile!

| anonim_4396 explică (pentru Cotofana_Teodora_1994):

Nici nu ma crizez si nici nu trebuia sa dau raportul. Am adresat o intrebare si astept raspuns la intrebarea mea. De la cei ce sunt capabili de un raspuns inteligent si civilizat.