| RallMrr a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumurile tip tester? As dori sa cumpar deoarece mi se pare ca au un pret decent si eu in general termin parfumurile foarte repede.Imi puteti recomanda niste site-uri? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Te referi la monstrele acelea micuțe? Mie mi se par foarte practice, iar din punct de vedere calitativ sunt la fel de bune ca si parfumurile la sticluța. Deci eu zic ca merita sa îți iei, eu am o grămadă. In fiecare geanta si jacheta găsesc cate una laughing

| RallMrr explică (pentru justanotheruser99):

Nu m-am referit la acelea.Am gasit pe internet persoane care vand testere destinate pentru magazine gen douglas etc si au aceeasi ml ca parfumul original.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RallMrr):

Si din acelea am primit de la o matusa si pot spune ca sunt chiar foarte ok.

5 răspunsuri:
| Lorodana a răspuns:

Da iti pot recomanda un site de parfumuri tester cu foarte multe produse http://www.parfumela.ro

| RallMrr explică (pentru Lorodana):

Multumesc mult, il gasisem si eu dar nu stiam mare lucru despre el si daca intr-adevar sunt de calitate

| AlinaPodar251 a răspuns:

Buna!
Eu folosesc de cativa ani parfumuri tester, aducea cineva la noi la birou sunt foarte calitative. Parfumurile acestea de tip tester depinde si de unde le achizitionezi, nu stiu ce s-a intamplat pe parcurs pentru ca persoana care ne aducea la birou nu a mai venit, multa vreme am incercat sa comandam de pe cateva site-uri dar nu au fost foarte ok, de ceva timp ne comandam de pe https://www.parfumescu.ro sunt destul de ok, iar ca si persistenta tin undeva la 7 ore. noi suntem multumite. ma gandesc ca sunt si alte site-uri de genul, dar depinde de calitate... sper ca ti-am fost de folos!